İnşaat Bina Fabrika Otel vb. Yapı Yıkımları

ASCANLAR HAFRİYAT YIKIM, İnşaat Bina Fabrika Otel Yapı vb. her türlü Yıkım söküm konusunda gerek yurt içinde gerekse yurt dışındaki yıkım tekniklerini takip ederek. Deneyimli kadromuz ve son teknoloji makineleri ile bina yıkımlarını uygulayan Ankara’nın en eski firmalarındandır. Yıkımlar, yıkımın büyüklüğüne göre farklı teknikler uygulanarak yapılmalıdır. Her türlü yıkım işleri kendi işinde uzmanlaşmış yıkım elemanları ve yıkıma uygun iş makineleri yapılması gereken bir meslektir.

Yıkım işinizi vereceğiniz Kişide Öncelikle firma olması firmada daimi olarak  yıkımların başında duran mühendisinin olup olmadığı çalıştırılan yıkım elemanlarının şirkette ssk lı çalışıp çalışmadığı firmanın yıkımda kullanacağı iş makinelerinin kamyonlarının şirkete ait olup olmadığını ve gerekli teminatı verip veremeyeceğini öğrenerek yıkımlarınızı vermelisiniz.

Her eline Balyoz kazma küreği alıp piyasada günlük çalışan vasıfsız işi bilmeyen elemanları toplayıp kendi makine parkı olmayan düşük fiyat vererek iş almaya çalışan sahışlara ve tabela firmalarına yıkım işleri verilmemelidir.

Çünkü yıkım işinin büyüğü küçüğü olmaz riskli bir iştir yıkım işi ha evinizde bi duvar beton yıkımı yaptıracaksınız yada 10 katlı bi binayı yıktıracaksınız her iki işte insan çalışacağı için iş kazasının olması durumunda yıkımı yapanın olaydan sonra sorumluluğu alması gerekir tabela firmalarına ve ortada iş çıkınca vasıfsız işi bilmeyen işçilerle iş yapmaya çalışan kişilerin bu durumda hiçbir sorumluluk almadan ortan kaybolurlar, tabiî ki iş verenin başı ağrıyacaktır.

Balyoz kazma vb. el aletleri ile tuğla taş duvar beton kırımını  bir binayı yıkmayı deneyin tabki bu yıkım ne kadar bir sürede yapabilirsiniz maliyet ne olabilir bi hesaplayın. Bu da yıkmanın bir şekli tabi ki.  Fakat profesyonel anlamda bir yapıyı yıkmanın çok daha kısa sürede kolay vede maliyetini düşürecek yöntemler uygulanmaktadır. Örnek olarak  çok  katlı bir binayı uzun bomlu hidrolik kırıcılı makaslı ekskavatör ve yıkım topu kullanarak yıkmak daha kolaydır en önemlisi iş kazalarını minimum düzeye düşürmekte ve yıkım süresini düşürmektedir bu yöntem.  Çok yüksek binaların yıkımını düşündüğümüzde; örneğin 10 katlı yapılarda. Değişik yıkım yöntemleri uygulanmaktadır. Patlayıcı ile yıkım güvenle tercih edilen yöntemlerden biri ve verimli bir şekilde büyük yapıların yıkılmasını sağlıyor.  Bir binanın diğer binalarla çevrili olduğu durumlarda, bina yıkmak daha hassas bir hal alıyor. Binanın kendi arsası içine yıkmak için binayı içeriye doğru patlamak gereklidir.

fabrika yıkım söküm işleri

Her Türlü bina yapı yıkımı oldukça dikkat, hassasiyet önem, profesyonellik ve titizlik gerektirir. Bunun bilincinde olarak yıkım işleri deneyimli firmalar tarafından yapılmalıdır. Hem kendi can güvenliğimizi hem de 3. Şahısların can güvenliği düşünülmelidir.

Her Türlü Yıkım kırım Söküm İşleri konusunda bizimle irtibata geçerek yıkımlarınız konusunda ardım alabilirsiniz.

ASCANLAR Yıkım Hafriyat İşleri

Ofis Telefon : ( 0312 ) 482 05 09 /… Caner …/ Ofis faks : ( 0312 ) 480 65 02

Gsm Cep : ( 0532 ) 40 777 57

Harfiyat, Yıkım Moloz, Hizmetli Toprak, taş veya kayalık zeminleri kazma, taşıma, yumuşatma gibi ameliyelerlemolozlama işi. Karayolu, baraj, demiryolu, madencilik ve bina inşaatı gibi projelerin önemli bir kısmı moloz hizmetidir. büyük moloz hafriyatları genellikle modern makine ve taşıtlarla yapılmaktadır. Hafriyatta değişik maksat ve şartlarda çalışan çeşitli iş makineleri kullanılmaktadır. ankaradaki Yükleyiciler: önlerinde geniş bir kova bulunan paletli yahut lastik tekerlekli hafriyat moloz makineleridir. Hidrolik kumandalı ön kovaları aşağı yukarı eğilip kalkabilir. Yükleyicinin öne hareketi ile toprak, moloz vs. dolan kova kaldırılıp kamyon veya uygun yer üzerine aşağı eğilerek boşaltılır.

Bu tür işlerinizde size yakın servisin size hizmet vermesi maliyet açısından çok önemlidir.Aksi istikamette bir kamyon size %200 e varan farklarda daha pahalıya gelebilir.

Bir çağrı merkezinden yönetilen moloz hizmeti en yakın servisi size yönlendirecektir.

Buldozer: önüne itici, kazıcı bir bıçak monte edilmiş, umumiyetle paletli olan bir moloz makinesidir.  zeminin seviyesinin altında tutulan bıçak, buldozer ilerlerken kazar, zemin seviyesindeyken toprağı iterek taşır, daha yukarıda tutulan bıçak ise toprağı molozlar dağıtır. çeşitli moloz işlerinde kullanılan bir makinesidir

Ev Moloz Ahşap Molozu Duvar Moloz Bina Molozu Zemin Kırım ı Çatı Molozu Usta Hafriyatçılar Kapı Molozu Kepçeli Moloz atanlar

Acil Hafriyat İşi,

Ankara İlçeleri Hizmet Binası ve 12 Daireli Lojman yıkım hafriyat moloz nakliyesi işi,

inşaat kat tabliye beton kırımı Binaların Yıkımına firma Bir An Önce başlanacak

yıkılan eski bir binanın ahşap kısımlarını almak, Hurda, Mutfak Malzemeleri ve hurdacılar

Balıkesir İnşaat Balıkesir Hafriyat Balıkesir Moloz Taşıma,Balıkesir Kum Çakıl Firmaları, Balıkesir Kazı İşleri, Balıkesir Yıkım İşleri , Balıkesir İş Makinaları ,Balıkesir Temel Kazma yapan firmalar ankara

YIKIM İŞLERİ

Yıkım Yapılacak binada yıkım işlemi başlamadan önce ilgili belediyeden gerekli izinler alınmalı ve binanın yıkım ruhsatı alınmalı. Yıkıma başlamadan önce yıkılacak binada ve alanda inşaat mühendisi tarafından gerekli incelemeler yapılmalıdır. İnşaat Mühendisi tarafından yapılan İncelemeler sonucunda binada uygulanacak yıkım yöntemine karar verildikten sonra yıkım işlerine başlanılmalıdır.

Yıkım işi incelik önem  gerektirmektedir. Elle Komprosörle iş makineleriyle karotla vb. yıkım aletleriyle yıkımlar yapılır.

Çevreye zarar vermeden etrafa ve 3. Kişilere karşı tedbirler çevresel güvenliği de almalıdır, Yıkımcı firma iş ve işçi güvenliğinede önem vermilidir.

Yıkım işlerinizde uzman bir ekiple çalışmalısınız.

inaat yıkım işleri

Comments 0

Leave a Comment