işe Başlama Tarihi : 18 – 07 – 2011

İş    Bitiş        Tarihi : 20 – o7 – 2o11

Ankara Eskişehiryolu Üzerindeki

ARMADA ALIŞ VERİŞ MERKEZİ ( AVM ) MAGAZA İÇİ YIKIM SÖKÜM MOLOZ NAKLİYE İŞİ

Toplamda : ( 250 m2 ) SÖKÜM MOLOZ NAKLİYE İŞLERİ

Tüm Asma Tavanlarının ve Duvar Alçıpanlarının Sökümü, Tüm İç Yutong Duvarlarının Yıkımı, Tüm Elektrik Su Havalandırmaların vb. Tesisatların Sökümü iptali,  Beton  Kırımı, Mağaza Raflarının ve Mobilyalarının Sökümü, Çıkan Tüm Hurda Malzemenin Alımı, Binadan Yıkım Söküm den Dolayı Çıkan Moloz Hafriyat ‘ın Çuvallanarak Kamyonlarla Ankara Büyükşehir Belediyesine Ait Elmadağındaki Mamak Çöplüğüne Dökülmesi İşi.

ankara mağaza içi yıkım söküm moloz nakliye işleri yapanlar
ankara hurdacılar, hurda alanlar

 

 

 

 

 

 

 

www.ascanlar.com

ankara hurdacılaryıkımcılar ankara beton kıranlar

 

 

 

 

 

 

FİRMAMIZA AİT HER TÜRLÜ YIKIM İŞ MAKİNALARI  30 TONLUK KIRICILI KOVALI ESAVATÖR VE DAMPERLİ HAFRYAT KAMYONARI BULUNMATADIR.

ankara eskişehiryolu avm armada

 

HER TÜRLÜ BİNA YIKIM İŞLERİ YAPILIR.

UYGUN FİYAT

EV, İŞ YERİ, OFİS, BÜRO, MAĞAZA, BİNA, ALIŞ VERİŞ MERKEZİ (AVM), BANKA, PTT, vb.

Yerlerin Tüm İç Tadilat Yıkım Kırım Söküm İşleri

Uzman Tecrübeli Bünyemizde Daimi ssk lı Çalışan Yıkım Ekibimizle Yapmaktayız

UYGUN GÖRDÜĞÜNÜZ TAKDİRDE SİZLERİNDE BENZER İŞLERİNİZİ YAPMAK İSTERİZ.

Ankara da fabrika sökümü fabrika yıkımı yıkım işleri yapılır,

16. METAL VE PASTİK SANAYİ VE GERİ DÖNÜŞÜN TEKNOLOJİLERİ;

a.  Her türlü demir-çelik ürünleri; Saç, çinko, pirinç, bakır, sarı, zamak, galvaniz saç, külçe, platina, U demiri, L demiri, flanş, boru eklenti parçalarının alımı, satımı, imalat, ithalat ve ihracatını yapmak.

 1. b.     Her türlü boru, dikişli ve çelik çekme boru ve bunların bağlantı parçalarının alımı, satımı, ihracatını ve ithalatını yapmak
  1. c.      Her türlü demir, çelik, döküm veya sarıdan mamul cıvata, somun, gijon, bağlantı elemanlarının alımı, satımı, imalatı, ithalatı, ihracatı ve ticaretini yapmak.
  2. d.     Her tür metal hurda, demir çelik ve renkli metallerin ve mamullerinin alım satımı. Geri dönüşümlü atıkların alım satımı ve değerlendirilmesi. Elektronik ve elektrik hurdaları ve 2. el ürünleri alım satımı. Hasar görmüş hatalı ve defolu ürünlerin, İnşaat sektöründe kullanılan donanım ve araçların hurdalarının alım satımı.
  3. e.     Çelikhane ve yüksek fırın atıkları olan cürufunun işlenmesi, kırılması. İçerisindeki metallerin ayrıştırılması ve geri dönüşüme kazandırılması. Bunların alımı, satımı ithali, ihracının yapılması, Tıbbi atıkların toplanması, taşınması, sterilizasyonunun yapılması, zararlılık etkisinin giderilmesi, parçalanması, bertaraf tesislerine taşınması, toplanması ve bertaraf edilmesini yapmak.
  4. f.       Değerlendirilebilir atıklar konusunda sürdürülebilir bir geri kazanım sisteminin geliştirilmesi. Çevrenin korunması, toplumsal gelişim ve ekonomiye katkı sağlamak amacıyla geri kazanım sistemi kurmak. Ambalaj atıklarının geri dönüşümü konusunda faaliyette bulunmak. Yasal altyapı çerçevesinde kaynağında toplama, ayırma ve geri dönüşüm uygulamalarının ülke genelinde yapılması, yayılması için yerel yönetimlerle işbirliği yapmak.
  5. g.     Maden eritme ocakları, çelik fırınları, haddehane makineleri ve bitirme haddelerinin işletilmesi. Külçe, blok veya diğer dökme demir (pik demir) ve aynalı demir (spiegeleisen) üretimi. Demir alaşımlarının imalatı, Demirin ve diğer sünger demir ürünlerinin doğrudan indirgenmesi yoluyla demir çelik ürünlerinin imal edilmesi; elektroliz veya diğer kimyasal süreçler uygulanarak istisnai saflıkta demir üretilmesi.

Demir ya da çelik hurdaların yeniden eritilmesi. Kütük veya diğer birincil formlarda çelikten mamul ve yarı mamuller üretilmesi. Çelikten sıcak veya soğuk çekilmiş yassı hadde ürünleri, sıcak haddelenmiş açık profil, sıcak haddelenmiş bar ve çubukların üretilmesi, açık profillerin üretimi. b.y.s. ana demir ve çelik ürünleri ile demir alaşımları imalatı.

Çelikten tüpler, borular, içi boş profiller ve benzeri bağlantı parçalarının imalatı, Barların soğuk çekilmesi, dar şeritlerin soğuk haddelenmesi. Soğuk şekillendirme veya katlama, Tellerin soğuk çekilmesi

Değerli ana metallerin, metal alaşımların ve yarı işlenmiş değerli metallerin üretimi. Ana metallerin gümüş, altının, platin veya platin grubuna ait metallerle kaplanması. Alüminyum, kurşun, bakır, çinko ve kalay üretimi. Demir dışı diğer metallerin üretimi.

    Alüminyum ve demirden her türlü radyatör ve petek üretimi, Profil korkuluk ve boruların enjeksiyon yöntemi ile üretilmesi.

Nükleer yakıtların işlenmesi. Demir döküm, Çelik, dökme hafif metallerin, diğer demir dışı metallerin dökümü. Bys, demir içeren ve demir içermeyen yarı işlenmiş metal ürünlerin toptan ticareti.

 

Demir içeren ve demir içermeyen yarı işlenmiş metal ürünlerin toptan ticareti. Yüksek oranda demir içeren cevherlerin madenciliği. Demir, krom, nikel, alüminyum ve diğer madenlerin işlenmesi bu cevherlerinin zenginleştirilmesi ve topak halline getirilmesi. Bunların tesisleri kurmak ve işletmek. Demir, krom, nikel, alüminyum ve diğer madenleri içeren ve içermeyen diğer maden cevherlerinin toptan ticaretini yapmak.

Toplama, sıralama, ayırma, tekrar kullanılabilecek kısımları elde etmek amacıyla kullanılmış malları sökme, paketleme ve tekrar paketleme, depolama ve dağıtma dâhil, metal ve metal olmayan atık ve hurdalar ile yeniden dönüştürülebilir malzemelerin toptan ticareti

Metalin dövülmesi, preslenmesi, baskılanması ve yuvarlanması, Lazer ışınlarının kullanılması yoluyla metallerin kesilmesi veya üzerlerinin yazılması.

İnşaat demiri, çeliği, yassı metal ve ürünlerinin toptan ve perakende ticaretini

Yapmak.

 1. h.     Her türlü madeni yağ, makine yağı, trafo yağı, redaktör yağı, gemi atık yağı, tezgâh yağları v.b gibi madeni yağların toplanması, taşınması, geçici depolanması, geri dönüşüm tesisleri kurup işletilmesi, çıkan ürünlerin satılması, alınması ve ticaretinin yapılması
 2. i.        Ömrünü tamamlamış her türlü kamyon ve otomobil hurdası ve lastiklerinin toplanması, taşınması, geçici depolanması, geri dönüşüm işletmesi kurulması, işletilmesi, çıkan ürünlerin satılması, ticaretinin yapılması, geri kazanılması, bertaraf edilmesi, ithalat ihracat ve transit geçişinin yapılması.

                  PLASTİK, PVC, KAUÇUK MADDELERİNİN ÜRETİMİ VE SATIŞI

Plastik kapılar, pencereler, çerçeveler, panjurlar, güneşlikler, süpürgelikler (PVC`den olanlar dahil). Plastik tanklar, rezervuarlar (depolar) Rulo ya da karo vb. şekilde plastik zemin, duvar ya da tavan kaplamaları Plastikten sıhhi ürünler Vinil, yer döşeme malzemesi gibi esnek yer kaplamalarının imalatı Plastik suni taş imalatı, Plastik sofra takımları, mutfak takımları ve tuvalet eşyalarının,  Çeşitli plastik ürünlerin imalatı ve b.y.s. diğer plastik ürünlerin imalatı, alımı, satımı ithalini ve ihracını yapmak.

Araçlar, donanımlar, hareketli makineler, uçaklar, oyuncaklar, mobilyalar Ve Diğer kullanımlar için tekerlek lastiği imalatı, İç lastik imalatı, değiştirilebilir dış lastik(lastik tabanı), lastik yanakları, lastiklerin kaplanması için sırt geçirme şeritleri ve benzerlerinin imalatı, Lastiğin yeniden işlenmesi ve sırt geçirilmesi.

Doğal veya sentetik kauçuk ürünleri imalatı, (vulkanize edilmemiş, edilmiş veya sertleştirilmiş). Borular, pipetler, hortumlar, Kauçuk taşıma veya kasnak bağları ya da kayışları Kauçuk hijyenik ürünler: gebelik önleyici prezervatifler, emzikler, sıcak su torbaları, biberonlar vb. Kauçuk tabanlar ve ayakkabıların diğer kauçuk parçaları Kauçuktan halka, bağlantı parçaları ve contalar, b.y.s. diğer kauçuk ürünleri imalatı.

Plastikten yarı mamul ve mamul plastik ürünlerin imalatı. Selefon film, şerit veya levha, Plastik ambalaj malzemesi imalatı. Plastik, kauçuk, tekstil elyaf ve diğer ara ürünlerin vb maddelerin toptan ticareti yapmak.