HER TÜRLÜ HAFRİYAT BİNA YIKIMI, 

ALT YAPI KANAL KAZISI, 

BORU DÖŞEME, ŞEV KESME YOL AÇMA,

BİNA YIKIM HAFRİYAT İŞLERİNİZ

İTİNA İLE YAPILIR.

Ankara Karot Beton Delici Delme Kesme Kesim ve İnşaat Yıkım İşleri,

ASCANLAR YIKIM : HER TÜRLÜ BİNA YIKIMI, ALT YAPI KANAL KAZI,

BORU DÖŞEME, ALT YAPI VE YOL,

BİNA YIKIM İŞLERİNİZ İTİNA İLE YAPILIR.

HER TÜRLÜ BİNA YIKIMI, ALT YAPI KANAL KAZI, BORU DÖŞEME, ALT YAPI VE YOL, BİNA YIKIM İŞLERİNİZ İTİNA İLE YAPILIR.

www.ascanlar.com

Bina Yıkım işeri itina ile Teknoloji takip edilerek en son yıkım makineleri ve cihazlar ile binalarının kısa sürede çevreye zarar vermeden temiz bir şekilde yıkım gerçekleştirmekteyiz. Bina Yıkım Fiyatları en iyi bizden alınır.

 

Firmamız profesyonel ekip ve güçlü makine parkı ile, siz değerli müşterilerimize

en iyi hizmet kalitesini sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Yılların verdiği tecrübe,

ile bina yıkım işlerindeki tecrübemiz yaptığımız işlerin bir göstergesidir. Bunun yanında

hurda sektöründe metal hurda alım ve satımında, Hasarlı İkinci el Kamyon, Kamyonet

ve İş Makineleri Alım Satımı yapmaktayız.

 

 

Kontrollü Bina ve İnşaat Yıkımı : Çeşitli nedenlerle yıkılması gereken yığma, ahşap, kargir, betonarme, asmolen gibi yapı türleri ile inşa edilmiş her türlü bina, konut, okul, depo, fabrika, işyeri, köprü, üstgeçit vs. yıkım ihtiyaçlarınıza son teknoloji ürünü bina – inşaat yıkım araç ve gereçlerimiz ile ivedi çözümler üretiyoruz.

Beton Kırma : Son teknoloji ürünü olan kompresörlü ve hidrolikli beton kırma makinaları ile her türlü beton kırma ihtiyaçlarınızda hizmet veriyoruz.Beton kırma işlemi sonrası açığa çıkan molozların ve hafriyatın naklini yapıyor, işinizi hızlı çözüme kavuşturuyoruz.

Beton Delme ve Kesme : Geleneksel yöntemlerle beton delme işi (kırıcı delicilerle) çok fazla zaman almaktadır, kırma işlemi esnasında, betonda titreşim oluşmasından dolayı kılcal çatlaklar meydana gelmekte, bu da betonun direncini ve kalitesini azaltmaktadır. Çatlaklardan suyun, nemin ve oksijenin girmesiyle taşıyıcı demir sistemde korozyon meydana gelmektedir. Bu da yapının ömrünün çok kısalmasına sebep olmaktadır…Firmamız sahip olduğu son teknoloji karot beton delme marinası parkı ile her türlü beton delme ihtiyaçlarınıza çabuk, profesyonel çözümler üreterek size hem zamandan hem de paradan tasarruf ettiriyoruz…Ayrıca binanızın delme işi esnasında zarar görmemiş olması da en büyük avantajdır.

Zemin ve Derz Kesimi : Hidrolik derz kesimi işlemi son yıllarda inşaat sektöründe en çok kullanılan bir yüzey ve zemin kesme yöntemidir. Hidrolik derz kesimi sayesinde bir ustanın yapacağı iş hem çok kısa bir zamanda hem de çok daha temiz ve kaliteli bir şekilde yapılabilir.Kolay kullanımlı; yüksek kesim hızı sağlayan, her türlü beton ve asfalt zeminlerin kesilmesi, asfalt yama ve tamir işleri, altyapı ve kanal kesimleriniz için Benzinli, Dizel ve elektrikli asfalt kesme makineleri istediğiniz zemin ve mekanları , istenilen ebatlarda kesmektedir.

Kimyasal Ankraj – Filiz Ekimi Uygulama : Kimyasal ankraj uygulaması demir filizi saplamaları, makine montajları, tünel kalıp ankrajmanları, ray montajları, işaret ışıklandırma ve korkuluk ankrajmanaları, toplantı ve spor salonları koltuk montajları, uzay çatı sistemleri ankrajmanları, ağır işlevli tüm dübellemeler, yükleme testi hizmeti vb. gibi alanlarda kullanılmaktadır…

Kimyasal ankraj uygulaması için önce istenilen çaptaki dübele uygun delik açılır. Kimyasal içerikli cam tüp deliğe yerleştirilir. Ankraj çubuğu tüpün üzerine çakılır. Bu esnada tüp darbe ile kırılarak beton saplama ( çelik cıvata – demir filizi ) ile reaksiyona geçerek tesbit işlemi gerçekleştirilir.

Bina – Yapı Güçlendirme : Binaların taşıma gücü yapım esnasında kullanılan malzemelerin eksikliği , yanlış malzeme kullanımı, malzeme ölçülerinde ki hatalar, binanın yapımından buyana geçen uzun süre vs nedenlerden dolayı azalmaktadır…Taşıma gücü azalan yapıların taşıma gücünün artırılarak çökme ve depreme karşı dayanaksızlık riskinin ortadan kaldırılması gerekmektedir.Betonarme mantolama, çelik mantolama veya karbon esaslı güçlendirme malzemeleri kullanılarak uygulanıldığı gibi bu 3 sistemin bir arada kullanılması yolu ile de oluşturulabilir.Firmamız yapılarınızın analizini profesyonel ve bilimsel olarak yaparak uygun güçlendirme tekniklerini uygulamakta

ankara tadilat veya çeşitli nedenlerden dolayı işlem görecek fabrika otel tersane tesis bina gibi vb yerlerinizin yıkım bozum ve sökümü yapılır,  hurdalarınız değerinde alınır, ankara yıkımcılar, ankara yıkım firmaları, ankara yıkımcı

ASCANLAR

Her Türlü İş Makineleri ve Kamyonlarla

YIKIM KIRIM HAFRİYAT MOLOZ NAKLİYE İŞLERİ

BİNA OTEL FABRİKA DUVAR YIKIM KIRIM SÖKÜM TADİLAT İŞLERİ

YIKIM SÖKÜM KIRIM HAFRİYAT KAZI İNŞAAT YIKIMI TAAHHÜT

KUM MICIR AGREGA STABİLİZE KIRMATAŞ SATIŞI

NAKLİYAT İŞLERİNİZ YAPILIR.

Gsm Cep : ( 0532 ) 40 777 57 /     Email : [email protected]

www.ascanlarhafriyat.com

Tecrübeli Ekiplerimizle Güçlü Makine Kamyon Parkımız ve Referanslarımızla İşlerinize zamanında ve uygun fiyat garantisiyle talibiz

ASCANLAR Yıkım Hafriyat İşleri

Ofis Telefon : ( 0312 ) 482 05 09 /… Caner …/ Ofis faks : ( 0312 ) 480 65 02

Gsm Cep : ( 0532 ) 40 777 57