Kırım yıkım moloz atım.

Hizmet çeşitlerimiz:

Fayans, sıva, şap, mozaik, beton, duvar, kırımlarınız yapılır.

Bina İçi Duvar Kırım İşleri Bina İçi Genel Kırım İşleri Moloz Atımı Ve Nakliye ankara Harfiyat Alımı Ve Atımı

Ankara il sınırları içersinde molozlarınız adreslerinizden alınır.

Ankara il sınırları içersinde adrese kadar boş moloz çuval ihtiyaçlarınız karşılanır. ankara Enkaz alım satımı

Tadilat sonrası kaba temizlik işleriniz yapılır.

Günübirlik işçi amele ihtiyaçlarınız günün her saatinde temin edilir.

Hilti komprösör asvalt kırım mermer silim nakliye hizmetleriniz yapılır

Bina İçi Duvar Kırım İşleri

Bina İçi Genel Kırım İşleri

Moloz Atımı Ve Nakliye

Harfiyat Alımı Ve Atımı

Bahçe Duvarı Kırılıp Atılması işleri

Molozlarınız Adresinizden Alınır

Yıkım Ve Enkaz Kaldırma- Yıkım, Yıkım İşleri, Bina Yıkımı, Bina, bina yıkım , bina hafriyat , bina inşaat , inşaat , insaat , bina yıkım

Her türlü metal hurda işleri •Kalorifer kazanı ve yakıt tankı kesim işleri •Bina yıkım ve söküm işleri •Fabrika yıkım ve söküm işleri •Banka ve işyeri söküm işleri •Kablo kırım işleri Her türlü hurdalarınız değerinde alınır.

Hilti ile kırım yıkım söküm işleri, Günübirlik işçi temini, basınçlı hava kompresörü ile kompresör işleri, sıfır ikinci el çuval alım ve satım işleri,

Çatı Tamirat işi yapanlar , ankara Kırım Ve Yıkım İşleri daire

Hafriyat Nakliyat – Her türlü kazı dolgu yarma temel baraj yol nakliyat ve iş makinası kiralama işleriniz itina ile yapılır.

Kırım Yıkım işleri Yapılır

Bina Yıkım Ve Söküm İşleri

harfiyat kamyonu ile toplu yada kısmi harfiyat hizmeti veren Hafriyat şirketi

Hasar Gören Binanın Yıkılması, yıkım, demolition, ekskavatör, excavator, yatık bina, yamuk bina, yıkımcı

Kırım yıkım işlerinde tertemiz bir işçilik çıkarmaktayız siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti çok önemlidir,

Yevmiye ile Kırım  Yıkım  Söküm İşlerini profesyonel ekibiz tarafından yapılmaktadır.

hafriyat,nakliyat,kazı,kırım,yıkım,tesviye,işleri taş,toprak,kum

BÖLME DUVAR

Evinizde ya da işyerinizde yeniliklere açılmak, bazı duvarları yıkmak, ASCANLAR  ile artık çok kolay, çok ekonomik ve çok hızlı.

Yıkıyoruz, yapıyoruz, topluyoruz…Üstelik çok hızlı…Hepsi ASCANLAR güvencesinde…

Bölme duvarlarda alçıpan levhalar UC Profilleri ile 5 cm incelikte örülebilir.Hem sağlamlık adına hem de yer kaplamaması adına en güzel tercih alçıpan bölme duvarlardır.Bölme duvarlarda tercihen yalıtım malzemesi kullanılarak ses ve ısı yalıtımı da maksimum düzeyde sağlanır.5cm-8cm-10cm kalınlık seçenekleri mevcuttur.

Bölme duvarlarda kullanılan diğer bir malzeme ise gazbetonlardır. Ankara Gazbeton malzemede 5cm – 7,5cm – 10cm – 12,5cm – 15cm – 20cm seçenekleri mevcuttur. Gazbeton hafifliği, sağlamlığı, ekonomikliği ve izolasyon özelliği ile bölme duvarlarda alçıpan levhalardan sonra en çok tercih edilen bölme duvar malzemesidir.

Cam tuğla ise yine estetik sağlayan ama pahalı bir bölme duvar malzemesidir.

Duvar kırımı ve yapımında iş aletleri,kırıcıları,matkapları,lazer terazileri ve tüm ekipmanı ile ASCANLAR farkını yaşamak için bize ulaşın.

Duvar süsleme deyince akla ilk gelen “niş” uygulamalarıdır.Profil demirlerin duvara değişik şekillerde montesi ve üzerine alçıpan levhaların kesilerek işlenmesi ile oluşan girinti veya çıkıntılara “niş” denir.

Niş uygulamaları evlerde tablo asıp ışıklandırarak kullanılabilirken,işyerlerinde giriş kapısı karşısında logo yerleşimini sağlayarak ta kullanılabilir.Vitrin amaçlı kullanılabileceği gibi plazma tv niz için de bir fon oluşturabilir.

Fabrika, işyeri, daire ve binaların plastik boya, yağlı boya, saten boya, silikonlu boya uygulamaları ve dış cephe boya ve kaplaması deneyimli ekiplerimizce yapılmaktadır. Genellikle boya badana deyip geçilmesine rağmen, aslında boya badana gerçekten ustalık gerektiren, özen isteyen bir iştir ve deneyimli ustalarca yapılmalıdır. Ucuz olsun diye özensiz ve estetik kaygıdan uzak yapılan işlerin astarı yüzünden pahalıya gelmekte ve orta vadede daha masraflı olmaktadır. Bu nedenle ASCANLAR kaliteyi ön plana almakta olup deneyimli ekiplerini boya badana ile ilgili yeni çıkan boya ve uygulamalar konusunda sürekli geliştirmektedir. ilçesinde, ve köyünde, Kanalizayon işleri, İnşaat işleri, Yol yapım işleri, Kazı, Dolgu, Tesviye işleri yapanlar

Boya yapmadan önce zemin nasıl olmalı?

Bahçe Duvarı Kırılıp Atılması işleri ankara Molozlarınız Adresinizden Alınır

Boya yapmadan önce zeminin iyice temizlenmesi gerekmektedir.Bu temizlik işini yaparken kabaran yerlerin kazınarak alçı ile yoklama yapılması ve iyice zımparalanması gerekir.Zemin pürüzsüz hale gelinceye kadar yoklama işine devam edilir. Boya ya geçmeden önce de alçı yoklamaların üzerine poliizolan türü kaplama uygulanıp ve astar boya yapılmalı. Daha sonrada tekrar son yoklamalar yapılarak son kat boyaya geçilmelidir.

Rutubet alan duvarlara boya öncesi ne yapmalı?

Rutubet alan duvarlar iyice kazınarak yüzey temizlenmeli sıva takviyesi yapılmalı ve rutubet önleyici, su tutucu malzemeler yüzeye uygulanarak normal boya işlemlerine geçilmelidir.

Hangi boya tipini tercih etmeli? (Plastik boya mı, saten boya mı, silikonlu boya mı?)

Her boyanın kendine özgün özellikleri ve maliyeti vardır. Plastik boya her türlü yüzeylere uygulanır ve maliyeti düşüktür.Silinme özelliği yoktur. Slikonlu ve saten boyalar pürüzsüz yüzeylere uygulanır.Bu yüzeyler genelde alçı sıva ile elde edilir.Bu tip boyaya karar verildiğinde alçı sıva yapılmasını göze almak gerekir.Maliyetleri Plastik boyaya göre yüksektir.Slikonlu boyaların silinebilme özelliği vardır.Uzun ömürlüdür.

Hafriyat işleri, – İnşaat ve taahhüt işleri, – İş makinesi kiralama işleri, – Yıkım ve kırım işleri – Kanal kuyu işleri – Peyzaj işleri – Dekorasyon işleri yapan firmalar ankaradaki,

Renk seçimi yapılırken nelere dikkat etmelidir?

Renk seçimi genellikle zevk meselesidir.Renklerle ilgili çeşitli araştırmalar vardır.Bu araştırmaların bazısı renklerin psikolojik etkilerini, bazısı kişilerin ruh halini yansıtmaktadır.Bunların incelenmesi gerekli mi?değil mi ? biz fikir yürütemiyoruz.Sadece aydınlık sağlayan yumuşak renklerin uygulanmasını tavsiye edebiliriz.Yumuşak renkler dinlendirici renklerdir.

alo moloz hattı duvar kırım fiyatları duvar kırım uygulamaları duvar kırım yapan taşören duvar kırımı moloz atım fiyatları moloz atımı belediye

İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN VAZGEÇİLMEZİ OLAN, HAFRİYAT SEKTÖRÜNDE 2002 YILINDA KURULAN ASCANLAR YIKIM HAFRİYAT BUGÜNE KADAR ÖNEMLİ PROJELERİN HAYATA GEÇİRİLMESİNDE PAY SAHİBİ OLMUŞ VE BÜYÜYEREK GELİŞİMİNE DEVAM ETMEKTEDİR. HEDEFİMİZ GELİŞMEKTE OLAN ÜLKEMİZİN LOKOMOTİF DURUMDAKİ İNŞAAT SEKTÖRÜNDE PROFESYONEL ANLAMDA HİZMET VERMEK VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAKTIR. TEKNOLOJİK VE SOSYAL GELİŞİME PARALEL OLARAK GEREKLİ YATIRIM VE EKİPMANLARIYLA YİNE ÖNEMLİ PROJELERE İSMİNİ YAZDIRMAYI HEDEF HALİNE GETİRMİŞTİR. DENEYİMLİ, ARAŞTIRMACI VE ÇAĞDAŞ ÇÖZÜMLER YAKALAYAN DİNAMİK KADROSU VE GENİŞ MAKİNA VE EKİPMANI İLE BUGÜNE KADAR TAMAMLANAN İŞLERİMİZ GELECEĞE GÜVENLE BAKMAMIZIN TEMELİNİ OLUŞTURMAKTADIR.

Yıkım hafriyat . kırım söküm işleri – yol yapımı- stabilize, kum nakliyesi – beton işleri – altyapı – çevre düzenlemesi işleriniz yapılır.

yıkım, yikim, yıkım işleri, yıkım isleri, yikim isleri, bina yıkımı, bina, yıkımcı, yikimci, bina yikimi, yikim firmasi, yıkım firması, destruction, demolition, söküm işleri, inşaat, insaat, sokum isleri

hafriyat firmaları, hafriyat işi, hafriyat işleri, hafriyat makinaları, hafriyat makinesi, hafriyat nakliyat,hafriyat şirketleri, ikinci el kiralık, inşaat makina, kiralık dozer, kiralık ekskavatör, kiralık iş makinaları, kiralık kamyon, kiralık kepçe, satılık makina, stabilize dolgu, paletli makina, paletli kepçeler,tuğra hafriyat, hafriyat işleri, kazı işleri, temel kazısı, kanal kazısı, dolgu, tesviye, kiralık makinalar, , kiralık iş makinaları ankara,

ASCANLAR Yıkım Hafriyat inşaat ve enkaz bina yıkımı konusunda kurulmuştur; halen yönetim kurulu başkanlığını yürütmekte olan SÜLEYMAN ASLAN tarafından kurulmuştur. Geçen zaman içerisinde, inşaat sektöründeki gelişmelere paralel olarak kendisini yenilemiş ve sektördeki yerini almıştır. Kaliteden ödün vermeyen disiplin anlayışıyla her geçen gün büyüyerek, günümüzde tüm Türkiye genelinde birçok bölgede hizmet vererek inşaat sektöründeki yerini sağlamlaştırmıştır.

Yıkım Kırım Söküm Hafriyat İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. Deneyimli Kadromuz ve Geniş Makine Parkurumuzla 1. Sınıf İşçilik ve Mühendislik hizmetleri verilir.

HERTÜRLÜ ZEMİNDE HAFRİYAT Binayıkımı, kiralık iş makineleri ve kamyonlar, kırıcılı exkavatör, 955L yükleyici toprak kazı inşaat konut mühendislik mimarlık şirket proje emlak toplukonut altyapı

hafriyat işleri Beton Delme, Kesme, Bina Yıkım, Hafriyat, Kimyasal Filiz Ekimi, Bina Güçlendirme

Şirketimizin merkezi Ankara’da olup, Türkiye’nin her yerinde faaliyet göstermekteyiz. Şirket politikamız, bize emanet ettiğiniz işlerinizi en kaliteli ve en hızlı şekilde teslim etmektir. Anahtar teslimi Konut , Fabrika Hafriyat , Alt Yapı , Yıkım , Kırım , Nakliyat , Yüzeysel Kazı , Kanal Kazısı , Derin Kazı , Dolgu , Sıkıştırma , İstinat Perde Yapımı , Müteahhitlik Hizmetleri , Çevre Düzenleme Kiralık İş Makinaları Endüstriyel inşaat, fabrika inşaatı, binanın inşaatı Yıkım, inşaat yıkım işleri, Betonarme binaların parçalara bölünerek çevreye zarar vermeden yıkım işleri. * Patlayıcı ve darbeli makine ile kırılması, istenmeyen sert kayaların sessiz kırılması Her Türlü Hurda, Demir, Maden Alım Satım Ve Çıkma Sac, Boru, Profil Malzemelik

HER TÜRLÜ ZEMİNDE HAFRİYAT, KAZI, TAŞ BETON KIRIMI, CEVRE DÜZENLEMSİ VE TAAHHÜT İŞLERİ YAPILIR. KİRALIK İŞ MAKİNELERİ VE ARAÇ TEMİNİ YAPILIR.

muhtelif Binalar, Fabrikalar.Cami temel hafriyatları ile sürmüştür. İstanbulda ilk işimiz Unileverin Arıtma Tesisleri oldu ve devam etti.hafriyat, harfiyat, kazı, stabilize, kum, çakıl, mıcır, nakliyat. Hafriyat Hafriyatçılar Hafriyat ankara Hafriyat Fiyatları Hafriyat işlerinde kalite güven ve uygun fiyat için hemen arayın

Yıkım ve Yakıt Kazanı Kesim ve Temizliği konularında uzmanlaşmış Uğur fuel- oil tank kesimi sökümü, bina yıkımı, inşaat yıkımı, tank temizliği yapanlar

* * * Hafriyat Bizim İşimiz

Tecrübeli ve deneyimli teknik elemanlarımızdan oluşan kadromuz ile beraber geniş iş makineleri ve kamyon parkurumuzla her türlü hafriyat, çevre düzenlemesi, peyzaj işleri, asfalt düzenleme işleri, kırıcılı makineler ile yol beton taş kırma işleri ve bu işlerden çıkan toprak, moloz, çakıl, kaya, parçalarının nakliyesi, makine kiralama gibi, işlerini uygulama hizmeti vermekteyiz.

Faaliyet gösterdiğimiz üst yapı işlerine örnek olarak; Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme yaparak ve kalite standartlarına uyarak sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur.

ASCANLAR Hafriyat; Bütün faaliyetlerini profesyonelce yapıp; hizmet esnasında ve sonrasında sizleri zor durum da bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır. Firmamız faaliyet gösterdiği sektörde tanınan bir firma olarak kazandığı saygınlığı uzun yıllar boyunca sürdürme hedefindedir. Firmamız, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır.

Amacımız; Hayalinizdeki yeri açmaktır

Moloz, hafriyat ve tadilat konusunda hizmet veren firmamız; karayolu, baraj, demiryolu, madencilik ve bina inşaatı gibi birçok önemli projenin hafriyat işlerini tamamlamış bulunmaktadır.

Tüm hafriyat işlerinizi uzman personelimiz ve modern araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz

Karot ile beton delme , kesme ,ankraj, filiz ekimi,yapı güçlendirme, balkon camlama,ısı ve ses yalıtımı, dilatasyon, makina montajı, hafriyat atımı, uygulamaları.

Binaların, Fabrikaların ; Hafriyatı, Dolgusu, Bina yıkımı, İnşaatlara kum nakliyesi, Sondaj çakılı nakliyesi işlerini itina ile yapmaktadır. Sektörde yılların verdiği deneyimle işlerinizi en iyi derece de yapan firmamızda her türlü şantiye aracı mevcuttur. Kamyonlar, ekskavatör,küçük kepçe, silindir gibi şantiye araçlarımızla size hizmet sunuyoruz. Sektörde en uygun ve en kaliteli işi Ascanlar  Hafriyat yapıyor. Ankara Merkezde aldığınız ihaleleri devren sizden alabiliriz. Sizin yapmanız gereken sadece bizi aramak. hafriyat işleri itina ile yapıyoruz.

Bize Ulaşmak için sadece aramanız yeterlidir.

hafriyat sektöründe ANKARA’da faaliyet göstermekteyiz. İş yapılacak bölgede, bölgenin jeolojik yapısını inceleyerek fiyat verirken, sizi yanıltmayacak deneyime ve tecrübeye sahibiz. Firmamız ANKARA’da önemli ve büyük çaplı inşaatların hafriyat işlerini başarı ile üstlenmiş ve başarı ile teslim etmiştir. Müşteri odaklı Hafriyat ve İş makinaları kiralama alanında çözüm sağlayarak her zaman ve her yerde

İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ALT VE ÜST YAPIDA FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR.TAŞ OCAKLARI,KONKASÖR TESİSLERİ,ASFALT PLENTİ,BETON SANTRALİ,HARFİYAT İŞLERİ,KUM OCAKLARI İŞLETMECİLİĞİ VE YAPI MALZEMELERİ -DEMİR-ÇİMENTO-SAC-YALITIM MALZEMELERİ İLE  HİZMET VERMEKTEDİR

Tarihi ve doğal dokuya özen gösteren, Çağdaş ve fiziksel mekanları tasarlayan, Sosyal ve kültürel etkinliklerde aktif rol alan, Katılımcı demokrasi ve yönetişim ilkesine bağlı yerel yönetim anlayışı ile hareket eden,Yasal Düzenlemelerin vermiş olduğu görev, yetki ve sorumluluk bilinici ile, Önce İnsan temel politikasıyla ASCANLAR YIKIM HAFRYAT olarak hizmete devam etrmekdeyiz

her tür hafriyat, bina temel hafriyatı, bina kırım ve yıkımı, moloz nakliyatı vb. işleriniz için gelişmiş makina parkımız, uzman personelimiz ile hizmetinizdeyiz

Şirketimizin ana faaliyet alanı ” yıkım hafriyat” , “kazı” , “nakliye” , “Vinç” ve devamında da inşaat üst yapı işleri yapmaktadır . Şirketimizin ana hedefi “Dürüstlük ve doğruluktan ödün vermemektir”

HER TÜRLÜ DERİNLİKTE HAFRİYAT – YOL YAPIMI – STABİLİZE DOLGU İŞLERİ ÇEVRE DÜZENLEMESİ – YAĞMURSUYU VE KANALİZASYON ÇALIŞMASI- KUM NAKLİYESİ

tüm yıkım işleri, hafriyat işleri, menfez, taş duvar, yol yapım çalışmaları firmamız tarafından kalite ve güvenle yapılmaktadır.ayrıca çalışmalar geniş makina parkımız tarafından ilgili ve hızlı bir şekilde sonuçlandırılır.

yol calışmalarında ihtiyac duyulan silindir greyder exkavator iş makınalarının alımı satışı kiralaması

Her türlü vinç işleri, yükleme, boşaltma, kaldırma, damperli kamyon, Paletli ekskavatör, kazı işleri, su kanalı yapımı, kiralık Vinç,   Damperli kamyon, 1 adet paletli ekskavatör,  ile her an güven duyabileceğiniz,

ASCANLAR YIKIM HAFRİYAT HERTÜRLÜ BİNA YIKIMI TEMEL KAZISI TEMEL DOLGUSU SON MODEL ARAÇLARIYLA VE GENİŞ KAPSAMLI MAKİNA PARKURUYLA ANKARA MERKEZDE HAFRİYAT İŞLERİ YAPMAYA DEVAM EDİYOR

en iyi hizmeti, en uygun şart ve koşullarda size sunmaktayız. Tecrübeli ve deneyimli teknik elemanlarımızdan oluşan kadromuz ile beraber geniş iş makineleri ve kamyon parkurumuzla her türlü hafriyat, çevre düzenlemesi, peyzaj işleri, asfalt düzenleme işleri, kırıcılı makineler ile yol beton taş kırma işleri ve bu işlerden çıkan toprak, moloz, çakıl, kaya, parçalarının nakliyesi, makine kiralama gibi, işlerini uygulama hizmeti vermekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz üst yapı işlerine örnek olarak; Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme yaparak ve kalite standartlarına uyarak sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur. Kargıoğulları Hafriyat; Bütün faaliyetlerini profesyonelce yapıp; hizmet esnasında ve sonrasında sizleri zor durum da bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır. Firmamız faaliyet gösterdiği sektörde tanınan bir firma olarak kazandığı saygınlığı uzun yıllar boyunca sürdürme hedefindedir. Firmamız, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. Amacımız; Hayalinizdeki yeri açmaktır

temel kazısı yol yapımı peyzaj alt yapı bina yıkım işleri makina kiralama bitkisel toprak temini kun ve mıcır temini dolgu ve tesviye işlerinde deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir

TÜM TÜRKİYE İL VE İLÇELERİNDE ANKARA BELEDİYESİ İLÇELERİNDE Her Türlü İş Makineleri ve kamyonlarla HAFRİYAT Yıkım KUM NAKLİYE İŞLERİ BİNA OTEL FABRİKA DUVAR Yıkım KIRIM Söküm TADİLAT YIKIMI MOLOZ NAKLİYE İŞLERİNİZ YAPILIR

HAFRİYAT KAZI YIKIM ALT VE ÜST YAPI TESVİYE TERASLAMA YER AÇMA EKSKAVATÖR BEKO LOADER VE KAMYON KİRALAMA İŞLERİ YAPILIR

ASCANLAR

Her Türlü İş Makineleri ve Kamyonlarla

YIKIM KIRIM HAFRİYAT MOLOZ NAKLİYE İŞLERİ

BİNA OTEL FABRİKA DUVAR YIKIM KIRIM SÖKÜM TADİLAT İŞLERİ

YIKIM SÖKÜM KIRIM HAFRİYAT KAZI İNŞAAT YIKIMI TAAHHÜT

KUM MICIR AGREGA STABİLİZE KIRMATAŞ SATIŞI

NAKLİYAT İŞLERİNİZ YAPILIR.

Gsm Cep : ( 0532 ) 40 777 57 /     Email : [email protected]

www.ascanlarhafriyat.com

Tecrübeli Ekiplerimizle Güçlü Makine Kamyon Parkımız ve Referanslarımızla İşlerinize zamanında ve uygun fiyat garantisiyle talibiz

ASCANLAR Yıkım Hafriyat İşleri

Ofis Telefon : ( 0312 ) 482 05 09 /… Caner …/ Ofis faks : ( 0312 ) 480 65 02

Gsm Cep : ( 0532 ) 40 777 57