1}YIKIM  HAFRİYAT – 0532 407 77 57

2 } HER TÜRLÜ İNŞAAT BİNA YIKIMI HAFRİYAT  NAKLİYE İŞLERİ –

3 } BİNA DAİRE MAGAZA ALIŞVERİŞ MERKEZİ AVM İÇİ TADİLAT YIKIMI KIRIMI SÖKÜMÜ MOLOZ HAFRİYATI NAKLİYESİ İŞLERİ

Yeni bina yapılacak arsa ya da arazi üzerinde bulunan ve yıkılması gereken binaların yıkım işlerini yapmaktayız.

inşaat alanlarında bulunan ve yıkılması gereken her türlü binanın yıkım işini binanın durumuna göre firmanızdan ücret talep etmeksizin binadan çıkacak malzeme karşılığında yıkıp,

Çıkan molozları toprak seviyesine kadar temizleyerek sorunsuz bir şekilde garantili olarak tarafınıza teslim edeceğimiz konusunu bilgilerinize arz ederiz.

DAMPELİ KAMYON KİRAYA VERME – EKSKAVATÖR KİRAYA VERME -955 PALETLİ KEPÇE  KİRAYA VERME –  Jisibi jcb 4×4 traktör kepçe lastikli kepçe Kralık – KIRICILI KOVALI ESKAVATÖR KİRAYA VERME –30 TONLUK  KIRICILI İŞ MAKİNALARI KİRALIK VERME İLE TAŞ KIRMA İŞLERİYAPILIR.

Bina ve Çatı Söküm yıkım işleri. Ahşap Bina Yıkımı, Bina Kat Alma Çevreye Zararvermeden Yapılır

• Söküm İşleri : Evinizin, villanızın, yazlığınızın, otelinizin, işyerinizin vs istediğiniz her türlü bina, inşaat, mutfak, banyo ve yapıların tadilat işleri öncesi yıkılması gereken çatı, balkon, kolon, kapı, pencere, merdiven gibi bölümlerinin profesyonel bir şekilde yıkım ve söküm işlerini tamamlıyoruz … Yıkım ve söküm işleri sonrası ortaya çıkan moloz ve harfiyatlar firmamıza ait kamyon ve araçlarla temizlenmektedir.

Kırım Yıkım işleri Yapılır.

Kat Karşılığı Arsa Alınır Taah işleri yapılır

Kanal Kuyu Tıkantı işleri yapılır

Kiralık kompresör verilir

Taş ve Beton kırılır

Çevre Düzenleme, peyzaj, yol Kaldırım işleri yapılır. Kiralık JCB Kırıcılı Kaazıcı Yükleyici

Ankara İNŞAAT TAMİRAT TADİLAT İŞLERİ YAPILIR YIKIM SÖKÜM KIRIM VE YAPIM Taahhüt işleri yapılır

Tadilat ve Dekorasyon işleri yapılır

Dış Cephe Montalama İşleri yapılır.

Yaptığımız işler yapacağımız işlerin güvencesidir.

İŞLERİNİZ İÇİN EN UYGUN FİYATI ALMAK İÇİN LÜTFEN İRTİBATA GEÇİN.

ASCANLAR Yıkım Hafriyat İşleri

Ofis Telefon : ( 0312 ) 482 05 09 /… Caner …/ Ofis faks : ( 0312 ) 480 65 02

Gsm Cep : ( 0532 ) 40 777 57

 

BİR TELEFON KADAR YAKINIZ SİZLERE

 

Toprak, taş veya kayalık zeminleri kazma, taşıma, yumuşatma gibi ameliyelerle şekillendirme işi.

Karayolu, baraj, demiryolu, madencilik ve bina inşaatı gibi projelerin önemli bir kısmı hafriyattır.

Zamanımızda büyük hafriyatlar genellikle modern makina ve taşıtlarla yapılmaktadır.

Hafriyatta değişik maksat ve şartlarda çalışan çeşitli iş makinaları kullanılmaktadır.

Yıkımı Köylere Hizmet Götürme Birliği

YIKIM İŞİ YAPTIRILACAKTIR

Hurda araçlar ile muhtelif hurda malzemelerini alanlar hurdacılar ihalesinin yapıldığı

kiralık Yıkım ve Hafriyat Makinaları Kirara verilir
Kiralık kule vinçler

Yükleyiciler: Önlerinde geniş bir kova bulunan paletli yahut lastik tekerlekli hafriyat makinalarıdır. Hidrolik kumandalı ön kovaları aşağı yukarı eğilip kalkabilir. Yükleyicinin öne hareketi ile toprak, moloz vs. dolan kova kaldırılıp kamyon veya uygun yer üzerine aşağı eğilerek boşaltılır. Umumiyetle kayalık, beton, moloz gibi engebeli arazilerde paletli yükleyiciler, düzgün zeminlerde ise tekerlekli yükleyiciler kullanılır. Lastik tekerlekli yükleyicilerin arkasına bazan bir hidrolik kepçe takılır. Hurda Metal Alımı – Demir, bakır, sarı, alüminyum, kurşun, döküm, kablo alanla hurdacılar ivedik hurdacılar sitesi

&

bidon fiyat fiyatları geri dönüşüm hurda hurdacı kayseri hurda kağıt fiyatı hurda kağıt fiyatları hurda kagıt hurda kagıt alımı hurda kagıt satışı hurda alımı yapan firmalar

kiralık kırıcılı cisibiler

Skreyper: Ön tarafı açık, açık tarafın alt kenarı keskin geniş bir kazana benzer. Keskin kenar aşağıda, kazma yukarıda tutularak taşıma yapılır. Kazanın arka ucunda bir tekerlek, ön tarafta ise iki yahut dört tekerlekli yahutta paletli çekiciler

tarafından taşınır. Öne çekilen kazan, keskin açık ucu tarafından toprakla dolar. Skreyper ancak bir buldozer tarafından itilerek kazı işlemi tam kapasite ile yapılabilir. Kazanı dolan skreyper, kazanın ön kapağını kapatarak yükünü boşaltacağı alana gider ve düzgün bir şekilde toprağı yayarak boşaltır. Greyder: Ön ve arka tekerlekleri arasında 3-4 metrelik bıçak taşıyan bir hafriyat

makinasıdır. Bıçak mekanik ve hidrolik olarak her iki tarafta öne, arkaya, aşağı, yukarı eğilebilir. Bu hareketiyle sıyırdığı yükü sağa ve sola dağıtabilir. Açılan yolların son düzeltmesinde kullanılır.

Ekskavatör: Kazı işlerinde kullanılan, sürekli çalışabilen ve çok çeşitli kazma işlerinde kullanılabilen önemli bir makinadır. Paletli veya lastik tekerlekli olabilir. Mafsallı bir kol üzerinde hareket edebilen bir kazıcı kepçeye sahiptir. Mafsallı kol, genellikle hidrolikle veya kablolu olarak tahrik edilir. Küçük tiplerde kepçe, aracın ön veya arkasına hidrolik olarak tahrik edilen mafsallı kollarla bağlıdır. Arkaya takılan kepçeler, toprağı ters yöne hareketle doldurarak kaldırır ve başka bir yere boşaltır. Uzun hidrolik kollarla tahrik edilen bu tip ekskavatörler kanal kazma işlerinde kullanılır. Ön tarafa monte edilen yüz kepçesi öne itilerek kazma yapar. Genellikle sert yerlerin kazılmasını gerektiren ağır işlerde bunlardan istifade edilir. Sürücü kabini ve motorun da bulunduğu bir döner platform üzerine monte edilen kablolarla idare edilen büyük kepçeli ekskavatörler büyük hafriyat kapasiteleriyle kendi alanlarında rakipsizdirler. Bunlarda döner platform, yürütücü sistemi ihtiva eden tertibatın üstünde bulunduğundan kepçe istenilen yöne serbestçe dönebilir. Hafriyat işlerinde yapılan değişik birçok işlem için çeşitli araçlar da kullanılır.

eskavatör ve jisibi 4x4 1cx 3cx cisibi bobcatler kiralık

Buldozer: Önüne itici, kazıcı bir bıçak monte edilmiş, umumiyetle paletli olan bir hafriyat makinasıdır. Bıçağın hareketi hidrolik mekanizma ile sağlanır. Zemin seviyesinin altında tutulan bıçak, buldozer ilerlerken kazar, zemin seviyesindeyken toprağı iterek taşır, daha yukarıda tutulan bıçak ise toprağı dağıtır. Çeşitli hafriyat işlerinde kullanılan bir iş makinasıdır. Sığ kazı, yakın mesafe toprak taşıma, kamyonların döktüğü toprağı dağıtma, ağaç sökme, kaya çıkarma, araç kurtarma, zemin düzeltme gibi işlerde kullanılır.

Delme: Sert kayaların hafriyatı doğrudan yapılamaz. Bunun için ilk defa seyyar matkaplarla delinerek dinamitlenir. Parçalanan kayaların hafriyatı yapılabilir.

Yığma ve kaldırma: Bilhassa karayolu yapımında tepelerden alınan toprak, çukurlara yığılarak yolun düz seviyeye getirilmesine çalışılır. Burada çok büyük toprak yığınlarının oynatılmasına gerek olduğundan yol güzergahının ve kaldırılan toprağın en uygun şekilde tesbiti önemlidir.

Yerleştirme ve Sıkıştırma: Yığılan toprağın yerleşmesi uzun zaman alır. Bunu çabuklaştırmak için yığılan toprak, silindirler ve tırnaklı demir tekerlekli özel araçlarla sıkıştırılır.

Bu şekilde ilk hacminin % 90’ı oranında sıkışan toprak daha kararlı bir hal alır. Madenler: Buralarda özel amaçlı tünel kazıcılar kullanıldığı gibi açık madenlerde çok büyük döner kepçeli kazıcılar da kullanılır.

ankara Günübirlik işçi amele ihtiyaçlarınız günün her saatinde temin edilir  Bina İçi Genel Kırım İşleri. ankara Moloz Atımı Ve Nakliye Harfiyat Alımı Ve Atımı yapanlar

ASCANLAR YIKIMCILAR HAFRİYATÇILAR KIRIMCILAR KOMPROSÖRCÜLER ANKARA LTD. ŞTİ.